Drodzy Mieszkańcy Międzyzdrojów i Sołectw! Chciałem Państwu bardzo mocno podziękować za udział w wyborach i oddane na mnie głosy w I turze wyborów na urząd burmistrza. Chcę zostać burmistrzem Międzyzdrojów bo uważam, że to właśnie ja wiem jak pracować by nasze miasto się rozwijało. Wiem jak zdobyć na to pieniądze! W przeciwieństwie do mojego kontrkandydata uważam, że dobry gospodarz, to taki, który nie sprzedaje majątku, tylko go pomnaża.   

Prawie 60 procent mieszkańców Międzyzdrojów jest przeciwna rządom Mateusza Bobka w naszej gminie. Tak jednoznacznie wynika z matematyki wyborczej. Liczę, że Państwo pójdziecie jeszcze raz oddać swoje głosy 4 listopada i zdecydujecie jaka będzie przyszłość miejsca, z którym związaliśmy nasze życie. Czy wybierzecie doświadczonego samorządowca, który ma pomysły na przedłużenie sezonu i realną poprawę życia w mieście, czy młodego, niedoświadczonego człowieka, który zacznie się dopiero uczyć jak organizować pracę w gminie. Zadajmy sobie pytanie czy Międzyzdroje na to stać?

Przez ostatnie tygodnie mieliśmy do czynienia z brudną kampanią i atakami na nasz komitet. Zrywano plakaty, banery, atakowano bezpodstawnie, pomawiano. Pomimo tych kłamstw nie zmieniłem metod pracy, kampanię prowadziłem w sposób transparentny w ramach limitów finansowych przewidzianych prawem. Nie uwikłałem się w żadne relacje biznesowe, nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę czyimś zakładnikiem.

Drodzy Mieszkańcy, burmistrz Międzyzdrojów chcąc rozwijać gminę, a nie własny interes, lub spłacać zobowiązania musi być niezależny w podejmowaniu decyzji. Pamiętajcie o tym 4 listopada decydując na kogo oddacie swój głos, ponieważ od tego zależy przyszłość gminy Międzyzdroje!  

Gratuluję wyniku kandydatom, którzy już odpadli z wyścigu o funkcję burmistrza Międzyzdrojów. Wasza wizja naszej gminy choć nie zyskała większości, składa się z wielu interesujących punktów programowych. Pomysłów, które warto zrealizować, bez względu na to kto wygra wybory. Rolą burmistrza jest wyłuskiwanie tego co najlepsze, a najlepsze pomysły rodzą się gdy gramy zespołowo. Nie osobno. Już dziś wielu wyborców, którzy popierali moich niedawnych konkurentów deklaruje, że w drugiej turze poprze moją kandydaturę. Dziękuję za to zaufanie i deklaruję, że jako burmistrz Międzyzdrojów będę burmistrzem wszystkich Mieszkańców!

źródło:
KWW Jana Magdy