Tancerze ze Szkoły Tańca Keep z Miejskiego Ośrodkiego Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim wzięli udział w Turnieju Tańca KeepArt, który odbył się 21 kwietnia 2018 roku w hali sportowo-rehabilitacyjnej OSiR w Dębnie. W turnieju wzięło udział setki tancerzy, którzy od rana byli oceniani przez komisję sędziowską w poszczególnych kategoriach tanecznych. O tytuły na podium walczyły szkoły tańca z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Również tancerze z Kamienia Pomorskiego zdobyli podium. Złoto w kategorii solo street dance 15+ wywalczyła Klaudia Charów – tancerka z grupy KEEP FRESH.

W tej samej kategorii druga tancerka grupy KEEP FRESH Karolina Makowska zdobyła 3 miejsce. Jest to wielkie osiągnięcie naszych zawodniczek, które udowodniły, że ciężką pracą oraz determinacją można osiągnąć bardzo wiele. Również miejsce na podium i 2 miejsce wytańczyły dzieci z grupy KEEP JUMP w choreogriafii pt. „Ostry dyżur”.

Podczas VIII Turnieju KeepArt w Dębnie grupy JUMP, MOVE oraz FRESH prowadzone prze Panią Magdalenę Graca osiągnęły następujące wyniki: