W sobotę (8.06) w Kołobrzegu odbył się VIII Puchar Wybrzeża dzieci w zapasach turniej zapasniczy z udziałem 12 klubów z Polski. W zawodach wystartowało ponad 150 zawodników, którzy walczyli na 4-matach Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Wikinga Wolin zdobywając 8 miejsc na podium Najlepszymi zawodnikami i złotymi medalistami w kat 41kg został Szymon Herbaczeski i Marcel Dyzma w kat 31kg, srebrny medal zdobył Maciej Frączak kat 28 kg a brązowe medale zdobyli:

Leszczyska Liliana kat 27kg
Michalski Mikołaj kat 23kg
Kubisiak Igor kat 24kg
Cislak Kacper kat 19kg
Charewicz Karol kat 34kg

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński dziekują swoim zawodnikom za piękne stoczone walki oraz dziekują rodzicom zawodników Państwu Annie i Hubertowi Michalskim oraz Katarzynie Ciślak i Andrzejowi Herbaczewskiemu za użyczenie swoich prywatnych samochodów.