Do późnych godzin wieczornych Mieszkańcy bawili się, z okazji zorganizowane w miniony weekend Festynu Rodzinnego w Gostyniu. – Mam nadzieje, że wszyscy, którzy tutaj nas odwiedzili znaleźli coś dla siebie, zarówno dzieci jak i dorośli i dobrze się bawili – podkreślają organizatorzy.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez udziału sponsorów, tj. Gminy Świerzno, Rady Rodziców, Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Gostyniu, Wioli Gawęckiej, Agnieszki Gawęckiej, Krzysztofowi Rudnikowi, Oldze Teterus, Agacie i Krzysztofowi Wódce, Małgorzacie Gutowskiej, Uli Kwiecień, Ewie i Arturowi Studzińskim, Agnieszce i Przemkowi Jastrzębskim, Katarzynie Malarczyk, Kindze i Piotrowi Wojciechowskim, Sebastianowi Ligenza.

Podziękowania należą się także dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pomoc przy obsłudze festynu, a także Kołu Gospodyń Wiejskich i Radzie Rodziców za wystawienie stoisk z wyrobami własnymi. Druhowie OSP także spisali się na medal, a zespół Biss pięknie śpiewał i grał przez 13 godzin. 

źródło:
Sołectwo Gostyń