I część projektu „Otwieramy się na siebie”, dofinansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022, dobiega końca. Już wkrótce ogłosimy wyniki diagnozy potrzeb i potencjału kulturalnego mieszkańców Gminy Golczewo. W badaniu wzięły udział osoby w różnym wieku zarówno młodzież, dorośli, seniorzy jaki grupa uchodźców z Ukrainy. 

24 maja (wtorek) w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie (sala widowiskowa) o godz.: 17:00 odbędzie się spotkanie, które będzie podsumowaniem działań I części projektu i zapowiedzią ogłoszenia konkursu na Inicjatywy lokalne. Podczas spotkania przedstawimy szczegóły dot. składania wniosków oraz zasad udziału w konkursie. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają chęć działania oraz kreatywne i innowacyjne pomysły do zrealizowania na rzecz społeczności lokalnej. Od 30 maja ruszy nabór wniosków, a wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie GOKiS, emailowo: gokis@golczewo.pl lub telefonicznie: 512 786 445. Gorąco zachęcamy do udziału. 

Działanie pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.