OFERTA PRACY

AMW Rewita Sp. z o. o. Oddział Rewita Międzyzdroje  poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

                  RECEPCJONISTA/ RECEPCJONISTKA

 zakres obowiązków

  • profesjonalna, uprzejma i sprawna obsługa wszystkich gości,
  • przyjmowanie i kierowanie do pokoi gości zgodnie z rezerwacją,
  • wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie,
  • bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji
  • przyjmowanie i bieżące rozliczanie wpłat za pobyt w ośrodku,

od Kandydatów oczekujemy

  • dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,.
  • Dodatkowo mile widziane będzie: doświadczenie w branży, znajomość języka  niemieckiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie od kwietnia do wrzesień /październik 2022 r.,
  • Umowę zlecenie-stawka godzinowa,
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • Dobrą atmosferę w pracy i przyjazny zespół,
  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia,

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV e-mailem  na adres:

rekrutacja-miedzyzdroje@rewita.pl.,  kontakt telefoniczny pod numerem : 91 38 145 01, lub kontakt osobiście AMW REWITA Sp. z o.o. Odział Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd 3, 72-500 Międzyzdroje.

Prosimy o dopisanie do Państwa aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMW REWITA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310) przy ul. Św. Jacka Odrowąża 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego obecnego oraz przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).