Starosta Kamieński informuje, iż od 15 maja (tj. poniedziałku) w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim wprowadzona zostanie elektroniczna rezerwacja wizyty w sprawach dotyczących rejestracji pojazdów i praw jazdy, która zastąpi dotychczasową rezerwację prowadzoną w sposób telefoniczny.

Elektroniczna rezerwacja wizyty ma ułatwić dostęp i załatwienie sprawy w Wydziale, a także zaoszczędzi czasu na czekanie w kolejkach. W celu dokonania rezerwacji wizyty należy wybrać konkretną usługę w terminarzu, dostępną datę wizyty oraz godzinę, a także podać imię, nazwisko i numer telefonu komórkowego (opcjonalnie adres e-mail). W przypadku podania adresu e-mail system wygeneruje potwierdzenie wizyty.

Elektroniczna rezerwacja wizyty dotyczy tylko spraw wskazanych w dostępnych terminarzach. Wybór jednej rezerwacji oznacza planowane załatwienie jednej sprawy. W przypadku pozostałych spraw realizowanych w Wydziale wizytę należy zaplanować po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Osoby bez dokonanej rezerwacji wizyty obsługiwane będą na zasadzie tradycyjnej kolejki, jedynie  w sytuacji dostępnych stanowisk obsługi. Klienci, którzy nie mają dostępu do Internetu, mogą umówić wizytę telefonicznie, kontaktując się z pracownikiem Wydziału (rejestracja pojazdów: 91 3823921 lub 91 3823932 / prawa jazdy: 91 3823920).