Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ma przyjemność poinformować wszystkich miłośników piłki nożnej o zbliżającym się Turnieju Futsalu o Puchar Dyrektora MOSiR, który odbędzie się w dniu 27 lutego 2022 r. o godz. 12:00 na Hali Sportowej MOSiR w Kamieniu Pomorski.

W turnieju udział weźmie osiem drużyn: PANKBUD, KP PSP KAMIEŃ POMORSKI, MEDICINA, REPRO SERVICE POL, ZRYW ZAMOŚCIE, DIABLO TEAM, PIZZERIA ALEKSANDRIA, BOSMAN CHOMINO.

Zawodnicy w serii meczów będą rywalizowali o miano najlepszej drużyny. Rywalizacja wyłoni trzy najlepsze zespoły turnieju, najlepszego piłkarza i piłkarkę, bramkarza, oraz króla strzelców, dla których przewidziano nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia: ZINA, MRÓZ, MESSA, PIZZERIA ALEKSANDRIA, TBS KAMIEŃ POMORSKI.

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia COViD-19 publiczności udostępnione będzie nie więcej niż 30 proc. liczby miejsc na widowni, ponadto na terenie całego obiektu istnieje obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki. Do limitów nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19

źródło:
MOSiR Kamień Pomorski