Świąteczna atmosfera dotarła także w niedzielne popołudnie do Wolina. Na targowisku miejskim pracownicy Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie przygotowali świąteczny jarmark.

Było to wydarzenie nie tylko handlowe, ale również kulturalne. Liczni wystawcy stworzyli świąteczny kiermasz rękodzieła i wyrobów regionalnych, gdzie każdy znalazł coś dla siebie, ku uciesze duszy i podniebienia. Było to idealne miejsce do szukania oryginalnych dekoracji i upominków bożonarodzeniowych oraz świątecznych rarytasów gastronomicznych.

Wszystkiemu towarzyszył świąteczny program artystyczny. Na scenie można było zobaczyć występ dzieci z Przedszkola Miejskiego „Kraina Uśmiechu w Wolinie” oraz przedstawienie „W pogoni za świątecznym Mikołajem”. Nie zabrakło koncertu kolęd w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych GCKSTiR, zespołu Wolińskie Gryfy i zespołu „Wiolinki”.

Na dzieci i dorosłych czekało wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami, animacje, karuzela, świąteczna karykatura na żywo w wykonaniu Daniela Strzelczyka. Uczestnicy Jarmarku zostali zaproszeni do wspólnego śpiewania kolęd i świątecznych utworów. Na wszystkich czekał wigilijny poczęstunek.