Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej poszukuje grabarza. Spółka oferuje umowę o pracę, udział w kursach i szkoleniach, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w mieście i Gminie Wolin.

Do zakresu obowiązków będzie należeć odbiór (karawanem) zmarłego na zlecenie rodziny lub osób uprawnionych, przygotowanie ciała z należytym szacunkiem, starannością i według wytycznych, kopanie i zasypywanie grobu według wskazań organizatora pogrzebu.

Wśród niezbędnych wymagań wskazano wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, doświadczenie, prawo jazdy kat. B. Wymagania pożądane: gotowość do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, gotowość do pracy w szybkim tempie, dyspozycyjność, wytrzymałość fizyczna, samodzielność, samokontrola, odpowiedzialność, dbałość o czystość i porządek, wysoka kultura osobista

CV można składać do dnia 15 marca br., w sekretariacie MPGK. W CV prosimy o dodanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wolinie, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.