Nietypowe podziękowania pojawiły się na skrzyżowaniu ulicy Basztowej i Garncarskiej w Kamieniu Pomorskim. – Ludzie którzy tam pracują robią tak dobra robotę i zasługują na to w stu procentach – mówi Pan Mateusz. 

– Nasz syn który jest autysta uczęszczał do przedszkola PSONI przy ulicy garncarskiej przez 3 lata. Praca która jest tam wykonywana przez specjalistów i wychowawców zasługuje na wychwalanie bo naprawdę robią tam dobra robotę. Ten baner to pomysł mojej żony na nietypowe podziękowania za te lata owocnej współpracy ponieważ zakończyliśmy pierwszy etap przedszkolnej nauki naszego syna – wskazuje nasz Czytelnik.

„Są ludzie wyjątkowi… Tacy, którzy  miejsca przyciągają swoją osobą… Bije z nich ciepło, miłość i dobro… Wtedy wiadomo, że są wspaniali, wybrani… I takich właśnie świat potrzebuje… Podziękowania dla Dyrekcji i Pracowników (najlepszego) Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego w Kamieniu Pomorskim” brzmi treść na banerze. 

W szczególności podziękowania skierowano do: Aleksandry Kłosowskiego, Aleksandry Janik, Grzegorza Pawlaka, Julity Szeligi – Dyjak, Natalii Zakrzewskiej, Sonii Sochy, Klaudii Dróżdż, Katarzyny Dymańskiej, Magdaleny Mościńskiej, Renaty Ryterskiej, Barbary Jastrzębskiej oraz Magdaleny Kwiatkowskiej.