Kino na leżakach, po raz pierwszy w historii zawita do Gminy Świerzno. Już w najbliższy czwartek, sobotę oraz niedzielę będziecie mieli okazję obejrzeć trzy produkcje filmowe na świeżym powietrzu.

Pierwszy seans to film pt. „Kołysanka”. To wzruszające dzieło, które porusza głęboko zakorzenione emocje, skłaniające do refleksji nad życiem. „Kołysanka” to opowieść o miłości, stracie i radzeniu sobie z przeciwnościami losu. Film ma moc poruszenia najbardziej ukrytych strun w duszy widza, a jednocześnie oferuje wspaniałe widowisko, które z pewnością dostarczy uczestnikom wielu emocji.

Drugi film, który będzie można obejrzeć w ramach Kina na leżakach w Gminie Świerzno, to „Mój Dług”. Jest to intrygująca opowieść, która skupia się na życiu głównego bohatera zmagającego się z trudnościami finansowymi. „Mój Dług” to przede wszystkim film o człowieku, jego słabościach i sile, aby stawić czoła największym przeciwnościom. Porusza on problem zadłużenia, który dotyka wiele osób na całym świecie, ale jest też metaforą dłużnych zobowiązań moralnych i emocjonalnych.

Równie ekscytujące jak jego rozpoczęcie, dzięki pokazowi filmu „355”. Film ten to pełne emocji i napięcia widowisko akcji, które z pewnością zadowoli wszystkich fanów gatunku. „355” to międzynarodowy thriller szpiegowski z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której występują takie aktorki jak Jessica Chastain, Lupita Nyong’o, Penelope Cruz, Diane Kruger i Bingbing Fan. Te wybitne aktorki wcielają się w role szpiegów z różnych krajów, które muszą połączyć siły, aby powstrzymać globalne zagrożenie. Każda z nich wnosi do zespołu unikalne umiejętności i talenty, które są niezbędne do realizacji misji.