Drodzy Czytelnicy!

W związku z pożarem serwerowni budynku, w którym znajdują się serwery komputerowe OVH w Port du Rhin w Strasburgu portal kamienskie.info jest był niedostępny za co bardzo przepraszamy!

Do pożaru serwerowni OVH w Strasburgu doszło w nocy z 9 na 10 marca. Całkowicie spłonął jeden z bloków, a drugi został uszkodzony. W ramach prewencji OVH wyłączył jednak także pozostałe dwa bloki serwerowe. Wiele stron na hostingu OVH może dziś nie działać.

OVH obiecuje także dołożyć wszelkich starań, by skutki pożaru były odczuwane jak najkrócej i przez jak najmniejszą liczbę klientów.

Z bazą 15 centrów danych w Europie, nasze zespoły techniczne i komercyjne są w całości wyznaczone do pomocy i wsparcia naszych klientów, wdrażania rozwiązań i łagodzenia wpływu niedostępności naszej serwerowni w Strasburgu. (…) Serdecznie przepraszamy za trudności i wyzwania, które wywołał pożar. Chcemy w pełni otwarcie komunikować wszelkie kwestie związane z przyczynami pożaru i jego konsekwencjami.

Czekamy na informacje od dostawcy usługi dotyczące archiwalnych treści zamieszczanych na portalu. Póki co oddajemy w Wasze ręce najnowsze informacje!

Paweł Ukraiński
kamienskie.info