Mikołaj Pawlak ma 18 lat i pochodzi ze Świerzna. Jest podopiecznym fundacji z powodu wypadku na rowerze, któremu niedawno uległ. Na skutek tego zdarzenia cierpi na uraz czterokończynowy i potrzebuje długoterminowej i kosztownej rehabilitacji. Mikołaj to wrażliwy chłopak, który kocha spacery z psem, sport i gotowanie. Z tym ostatnim wiązał swoją przyszłość – chciał pójść do szkoły o profilu gastronomicznym. Teraz jednak potrzebuje naszej pomocy.

„Mój syn Mikołaj, to chłopak pełen pasji, kochający sport i zwierzęta. Miał marzenia i plany, które niestety teraz musi odłożyć na bok. Mikołaj uwielbiał jazdę na rowerze, spacery z psem i gotowanie. Marzył, by w przyszłości pracować jako kucharz – to właśnie w tym kierunku chciał się kształcić. Do dzisiaj ciężko jest zrozumieć, jak jedna chwila może postawić wszystko pod znakiem zapytania.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO SIEPOMAGA

Wypadek podczas jazdy na rowerze spowodował bardzo poważne obrażenia ciała. Dziś wciąż przebywa na oddziale. Mikołaj ma uraz czterokończynowy i będzie wymagał długoterminowej rehabilitacji. 

Wszyscy wierzymy, że to, co się stało, nie odbierze mu całkowicie marzeń i planów. Wierzymy, że pomoc ludzi o dobrych sercach sprawi, że Mikołaj wróci do sprawności. A pomóc mu w tym może tylko kosztowna rehabilitacja w profesjonalnych ośrodku. Twoje wsparcie to szansa dla Mikołaja na powrót do marzeń.

Mama Mikołaja, Renata”