W najbliższą sobotę piłkarze „Gryfa” wracają do gry na własnym obiekcie. Na stadion miejski w Kamieniu Pomorskim zawita Płomień Myślino. Po dwóch meczach w delegacji, niebiesko – biało- czerwoni ponownie będą mogli wystąpić przed swoją publicznością. Będzie to dla nich szansa na rehabilitację, albowiem przed dwoma tygodniami podopieczni Karola Purczyńskiego ulegli Intermarche – Redze Trzebiatów 1:3.

Tym razem czeka ich starcie z ekipą Płomienia Myślino, która jak do tej pory nie zdobyła żadnego punkt. Trener „Gryfa” zapewnia, że o zlekceważeniu rywala nie ma mowy.

– Nie zlekceważymy rywali. Każdy mecz jest inny, każdy zespół ma swoje problemy. My również.  Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem. Oczywiście chcemy ten mecz wygrać, jak każdy inny – mówi trener Purczyński – Postaramy się zagrać dobry mecz, by zatrzeć złe wrażenie po meczu z Regą Trzebiatów.

Wsparcie kibiców na pewno ułatwi zawodnikom zadanie, przed jakim staną w sobotnie popołudnie.  Wszystkich niebiesko-biało-czerwonych fanów zapraszamy na stadion. Pierwszy gwizdek o godzinie 15.