Już 23-24 lutego 2024 r. spotykamy się na 6. edycji nocy z tymi tajemniczymi ptakami współorganizowanej przez Woliński Park Narodowy i Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej oraz Stowarzyszenie Jestem na pTAK!

Sowy, które uciekają przed światłem dnia, często straszą wydawanymi dźwiękami, dumne i wyprostowane, o wielkiej głowie i niesamowitej szlarze, wciąż są dla ludzi tajemnicze i mało znane. Może właśnie podczas naszego wydarzenia można lepiej poznać ich piękno i zwyczaje.

Wydarzenie kierujemy do dorosłych i młodzieży powyżej 14 lat. Zapraszamy mieszkańców, turystów indywidualnych, grupy przyjaciół, młodzież szkolną…wszystkich, którzy są gotowi na przygodę z nami i sowami.

W programie ciekawe wystawy związane z tematyką sów, warsztaty, opowieści o gatunkach sów i ich biologii oraz wieczorne poszukiwania sów w terenie. Chętnych zapraszamy do sprawdzenia się w konkursie wiedzy o sowach.

Sowy, tak jak cała przyroda, potrzebują dzisiaj naszego zaangażowania, a solidna wiedza pozwoli nam lepiej działać! Przybywajcie na Noc Sów do Wolińskiego Parku Narodowego, emocji nie zabraknie!

LINK DO REJESTRACJI UCZESTNIKÓW NA PIĄTEK, 23.02.2024 r.
https://forms.gle/bgqFcRmjXBXNLPNp7
LINK DO REJESTRACJI UCZESTNIKÓW NA SOBOTĘ, 24.02.2024 r.
https://forms.gle/GD6kYWnpuaTGGA9q6

Regulamin NOC SÓW WPN 2024
https://wolinpn.pl/…/02/Regulamin-NOC-SOW-WPN-2024.pdf

E. Waliszewska-Lorent