Jak udało się nieoficjalnie ustalić naszej redakcji, Komitet Wyborczy Wyborców „Nasza Gmina Nasz Powiat” z największą liczbą mandatów w nowej Radzie Powiatu kadencji 2018 – 2023. 

Według naszych nieoficjalnych informacji KWW „Nasza Gmina Nasz Powiat” zdobył 6 mandatów: dwa w Kamieniu Pomorskim – Leszek Szefliński, Krzysztof Kronenberg, dwa mandaty w Golczewie / Świerznie – Józef Malec, Emilia Szczeblewska, po jednym mandacie w Międzyzdrojach – Adam Celiński oraz Wolinie – Bogdan Wilkowski. 

5 mandatów przypadło Koalicji Obywatelskiej, z czego dwa w okręgu Międzyzdroje / Dziwnów – Beata Kiryluk, Joanna Piwińska oraz jeden w Kamieniu Pomorskim Sebastiana Mamzera, jeden Marcina Stępnia w Golczewie / Świerznie i jeden Bogdana Czaplickiego z Wolina.

3 mandaty zdobyło Prawo i Sprawiedliwość: w Kamieniu Pomorskim Jerzy Adamiak, w Golczewie / Świerznie Jarosław Pawluś natomiast w Wolinie Zbigniew Kulesza.

2 mandaty dla Forum Kamieńskiego. Jeden w okręgu Kamień Pomorski otrzymuje Anatol Kołoszuk, drugi w okręgu Międzyzdroje / Dziwnów (brak danych co do nazwiska)