Jak co roku w Międzyzdrojach finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w Międzynarodowym Domu Kultury. Hasłem tegorocznego finału jest „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

Zapraszamy od godziny 12:00 na „Jarmark Gorących Serc”, czyli wośpowy kiermasz przygotowany przez wolontariuszy. Od godziny 14:00 w sali teatralnej MDK odbędą się występy, pokazy, koncerty, oraz licytacje. Gwiazdą Wieczoru będzie znany polski aktor Michał Milowicz. Artysta wykona repertuar w szerokim paśmie gatunków muzycznych począwszy od pop, rock, funky, blues, rock and roll a skończywszy na art-popie.

Michał Milowicz – ponad 30 lat pracy scenicznej, filmowej i estradowej. Aktor filmowy, teatralny i musicalowy oraz wokalista, również konferansjer i wodzirej. Zadebiutował  w 1991r. w musicalu „Metro” Janusza Józefowicza w którym zagrał ponad 1000 razy. Zagrał w takich filmach jak: ,,Chłopaki nie płaczą”, „Poranek Kojota”, „Killerów Dwóch”, ”Młode Wilki”, „Sztos”,, oraz „Sztos 2”,,,Rób swoje ryzyko jest twoje”, ,,Kobiety bez wstydu”, ,,Kac-Wawa’’, ,,Na układy nie ma rady”, czy też ,,Futro z Misia”, którego jest współreżyserem i producentem. 

Poniżej przedstawiamy program na niedzielne wydarzenia WOŚP w Międzyzdrojach: