Trenujący we Wrocławiu Michał Pogorzelski (3-0/1TKO,1SUB) wystąpi w jednej z głównych walk wieczoru na gali Seaside BattleS Dziwnowie. 27-letni zawodnik powalczy w Dziwnowie o 4 zawodowe zwycięstwo, które z pewnością otworzyłoby mu drzwi do największych polskich organizacji. Jak zapowiadają jednak organizatorzy, łatwo nie będzie i Pogorzelski będzie musiał pokazać, że ostatnie 1,5 roku przepracował bardzo mocno.

Zawodnik Rio Grappling Wrocław jest uważany za bardzo duży talent, o czym może świadczyć docenienie zawodnika przez głównego partnera medialnego gali – portal polishfighters.info. Redaktorzy uznali Michała za jeden z największych talentów w polskim MMA (sklasyfikowali go na 3-cim miejscu). O niemałych umiejętnościach zawodnika mogą też świadczyć osiągnięcia. Jak możemy wyczytać na stronie ALMMA, Pogorzelski odniósł tam 10 zwycięstw i przywiózł 4 medale. Walki zawodową idą podopiecznemu Mateusza Dubiłowicza równie dobrze, gdyż nie zaznał on jeszcze smaku porażki.

W ciągłym rozwoju pomagają Michałowi bardzo mocni sparingpartnerzy, tacy jak Eryk Maj, Maciej Kaliciński czy Kamil Dołgowski.

Więcej o federacji:

Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93 kg: Wojciech Janusz vs TBA
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA
83,8 kg: Piotr Walawski vs TBA
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas
70,3 kg: Michał Pogorzelski vs TBA