Reprezentują Golczewo, ale i także nasz Powiat na największych ogólnopolskich zawodach. Z sukcesami rywalizują z największymi ośrodkami kolarskimi w kraju. Dziś proszą o pomoc. Kolarze „Baszty Golczewo” potrzebują nowego samochodu, którym bezproblemowo, będą mogli przemierzać kraj, aby walczyć o najwyższe cele. Potrzeba na to 50 tys. złotych.

Jesteśmy grupą sportową która jeździ na zgrupowania oraz wyścigi po całym kraju. Niestety nasze samochody odmówiły posłuszeństwa, bus miał poważną awarię silnika i nie mamy czym bezpiecznie jeździć z dziećmi i młodzieżą. Nasza zbiórka ma na celu zebranie pieniędzy na busa, który jest niezbędny do naszej pracy. Sezon kolarski coraz bliżej, a nam zależy aby nasza zdolna młodzież miała możliwość startów na terenie całego kraju. Bez odpowiedniego samochodu nie jesteśmy w stanie rywalizować i odnosić sukcesów. Bardzo prosimy o pomoc finansową oraz pomoc dla dzieci i młodzieży, to właśnie dla nich jest ta zbiórka – piszą organizatorzy zbiórki.

Póki co udało się zebrać 1000 złotych, okażmy dobre serce i pomóżmy w dalszej realizacji pasji młodym kolarzom z Golczewa. (KLIKNIJ TUTAJ)