Szukasz zajęcia dla swojego dziecka? Chcesz wypracować u swojej pociechy pasję do ćwiczeń, konsekwencję i wolę walki? A może sam masz ochotę spróbować swoich sił na macie lub zrzucić kilka kilogramów i potrzebujesz zestawu profesjonalnych ćwiczeń i diety? Jeżeli tak, to powinniście odwiedzić pana Wojciecha Korzemiackiego prowadzącego klub Energy Gold Team Kamień Pomorski!

Swoją profesjonalną przygodę ze sportami walki rozpoczął osiem lat temu. – Po prostu się w tym zakochałem – mówi trener Korzemiacki. To właśnie pasja do tego sportu doprowadziła do uruchomienia w październiku 2016 roku Kamieniu Pomorskim klubu Energy Gold Team.

Kiedy rozpoczynałem tu swoją przygodę, na zajęcia uczęszczała czwórka dzieci. Żona pukała się w głowę i pytała mnie po co to robię – mówi w rozmowie z naszą redakcją Korzemiacki. Wytrwałość się opłaciła, dziś na jego zajęcia uczęszczają najmłodsi (w czterech grupach wiekowych) oraz dorośli.

Jego adepci – Ci starsi i Ci młodsi – odnoszą szereg sukcesów na licznych arenach ogólnopolskich. – Dwie osoby należące do klubu, są w kadrze narodowej – mówi z dumą trener. Klub choć prężnie się rozwija, nie zamyka się na nikogo.

Zachęcam wszystkie osoby, które chciałyby spróbować swoich sił na macie. Nigdy nie jest za późno, aby odnaleźć w sobie ducha walki i dołączyć do Klubu Energy Gold Teammówi Wojciech Korzemiacki. Trener ma także ofertę dla wszystkich tych, którzy po zimowym okresie chcieliby zrzucić kilka kilogramów. Indywidualne treningi, profesjonalne porady i dobór właściwej diety z pewnością pomogą w zyskaniu smukłej sylwetki. Możecie prześledzić poczynania Energy Gold Team na Facebooku. (Wystarczy kliknąć tutaj)