Są solidarni z Ukrainą, mają liberalne poglądy, starają się uczestniczyć w bieżącej polityce i pamiętają o kobietach, składając im życzenia 8 marca. Działacze kamieńskiej Lewicy, postanowili w niedzielny wieczór zaznaczyć swoją obecność na jednym ze społecznościowych portali. „Jak burdel przynosi straty, to wymienia się ku…wy, a nie firanki” – możemy przeczytać we wpisie „prowyborzym”, który w niedzielny wieczór znalazł się na oficjalnym profilu, sygnowanym m.in. Biurem Poselskim Posła na Sejm RP Dariusza Wieczorka. 

Nie wiem, czy autor tego wpisu powodowany był może chwilową utratą świadomości zmysłów, jednak ja jako kobieta poczułam się urażona. Popis buractwa, połączony z szowinizmem, godny bandy samców alfa, którzy rechoczą, świetnie się przy tym bawiąc wygłaszając takie tezynapisała w mailu do naszej redakcji jedna z Pań, oburzona popisem internetowym działaczy kamieńskiej Lewicy. 

Bo Lewica to przecież partia, z założenia walcząca o kobiety i ich prawa. Na stronie ogólnopolskiej partii z łatwością znajdziemy nawet specjalną zakładkę programową. Po latach prosperity jakim był z pewnością okres 2002 – 2010, w powiecie kamieńskim partia nie ma żadnej reprezentacji w radach gmin czy Radzie Powiatu.

Tego nawet nie warto reklamować, bo widać jakim zainteresowaniem cieszy się chociażby ich Facebook, ale warto pokazać ludziom, jacy ludzie i jakie poglądy tak naprawdę stoją za szyldem Lewicy w naszym regionie – dodaje Czytelniczka.

Postanowiliśmy zwrócić się do posła Dariusza Wieczorka, którego dane także widnieją na administrowanej stronie, czy utożsamia się z powyższym wpisem. Do tematu wrócimy, po otrzymamy oficjalnej odpowiedzi.