Jadwiga Adamowicz mówi „Tak” na propozycję Andrzeja Danieluka. Za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, była kandydatka na Burmistrza Golczewa, która nie dostała się do drugiej tury wyborów, mówi że w ten sposób będzie mogła zrealizować zamierzenia programowe. 

Zapewniam, że nadal chcę służyć wszystkim mieszkańcom naszej gminy swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem. Zapewne dotarła już do Państwa informacja, że jeden z obecnych kandydatów (do II. tury wyborów na Burmistrza Golczewa) Pan Andrzej Danieluk, zaproponował mi współpracę, abym mogła realizować się w pracy na rzecz naszej gminnej społeczności. Trudno mi było przyjąć bez namysłu tę propozycje, mając na uwadze naszą wcześniejszą walkę polityczną, jednakże po analizie powstałej sytuacji, przedstawionej przez Pana Andrzeja Danieluka, mając na uwadze dobro naszej Gminy i jej mieszkańców, postanowiłam podjąć decyzję i przyjąć tę propozycję  informuje za pośrednictwem jednego z portalu społecznościowych Jadwiga Adamowicz.

 

Jak dodaje Adamowicz, tylko w taki sposób będzie ona mogła włączyć się do pracy na rzecz Gminy Golczewo i pomagać jej mieszkańcom. – Poprzez tą współpracę będę mogła również realizować swoje zamierzenia programowe, które poparliście oddając głos na moją osobę w I turze wyborów – przekonuje Adamowicz.