Na nasze otwarte spotkania przychodzi wielu mieszkańców. Są zainteresowani konkretnymi punktami programu, dopytują o szczegóły, wszyscy czują potrzebę głębokich zmian. Dlatego prezentujemy Państwu rozbudowaną wersję naszej broszury programowej, również tu na łamach portalu mówi Ewa Grzybowska, kandydatka na burmistrza Wolina.

Z tego miejsca chcemy również bardzo podziękować mieszkańcom. Ponieważ spotykamy się codziennie przy okazji osobistych rozmów z wielką życzliwością i otwartością. Mieszkańcy naszej gminy nie traktują swoich domów jako twierdz czy bunkrów, wręcz przeciwnie! Chętnie rozmawiają i bardzo często zapraszają na dłużej, ponieważ zależy im tak samo jak nam, na przyszłości naszej gminy. interesuje ich nasz program zmian, a czasem po prostu szukają zwykłego kontaktu z drugim człowiekiem, co powinno być bardzo ważną lekcją dla nas wszystkich – wyjaśnia Ewa Grzybowska.

W ostatnich dniach kampanii wyborczej emocje sięgają zenitu. Sporo naszych plakatów i banerów zostało poniszczonych. Również anonimowe komentarze są coraz bardziej złośliwe. Takie działania nie są jednak w stanie popsuć dobrej atmosfery pracy, nie tylko mojej, ale całego naszego komitetu w tych wyborach. Materiały wymieniamy, a na komentarze postanowiłam osobiście odpowiedzieć.
Jak? Na wesoło! Zapraszam do obejrzenia filmiku – dodaje Ewa Grzybowska.

Źródło:
KWW Ewy Grzybowskiej Razem Zmienimy Wolin