2 maja, w niedzielę – w Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej – Kamieński Dom Kultury zaprasza do udziału w Rajdzie Rowerowym, którego trasa biegnie od Mariny, przez kładkę, Żółcino, aż do dzikiej plaży we Wrzosowie. Na trasie czeka Was szereg zagadek i zadań oraz piękne, sielskie widoki.

Na mecie można będzie ogrzać się żarem ogniska oraz upiec zabraną przez siebie kiełbaskę. Ze względu na obowiązujące nas obostrzenia, proponujemy zabrać swój prowiant oraz koc piknikowy!

Aby rajd był prawdziwie biało-czerwony obowiązuje element w tych barwach. Mogą być to barwy narodowe namalowane na policzkach, szalik kibica, flaga przyczepiona do roweru lub zawiązana na plecach, biało-czerwone wstążki na kierownicy, balony… Liczymy na Waszą kreatywność!

Start przy Marinie od 12.00 do 14.00, 2 maja 2021 (niedziela).

📱 Zabierzcie ze sobą telefon z dostępem do Internetu, aplikacją do skanowania kodów QR (dostępna za darmo w sklepach z aplikacjami) oraz długopis.

📋 Dzieci biorące udział w zabawie proszone są o przyniesienie podpisanej zgody rodzica (wzór do wypełnienia lub przepisania znajdziecie na naszej stronie internetowej)! Samodzielny start w rajdzie od lat 14.

🥾Ubiór odpowiedni do pogody. Czas przejechania trasy, w zależności od uczestników; 1 – 2 godziny.

😷 Grupy uczestniczące w rajdzie są zobowiązane do przestrzegania obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych!

🙏 Dziękujemy za współpracę i wspólną zabawę przy wydarzeniu Marina Kamień Pomorski , Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Policji Kamień Pomorski za zabezpieczenie trasy!

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież i dorosłych do wspólnej (na miarę możliwości) zabawy.

KADEK

👉 Prosimy o udostępnianie 👈

Kamieński Dom Kultury