Rada Powiatu w Kamieniu Pomorskim wybrała spośród siebie nowego członka Zarządu Powiatu. Wszystko w związku z rezygnacją Marcina Stępnia. Na wniosek starosty Józefa Malca, zdecydowano o uzupełnieniu składu Zarządu o radnego Bogdana Czaplickiego.

W trakcie wtorkowych (28.09) obrad radny Marcin Stępień zrezygnował z zasiadania w pięcioosobowym Zarządzie Powiatu. W związku z tym, zaszła potrzeba uzupełnienia składu Zarządu. Na wniosek starosty Józefa Malca zgłoszono kandydaturę radnego Bogdana Czaplickiego z Ostromic.

Chciałem bardzo serdecznie podziękować koleżankom i kolegom za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Chciałem podziękować członkom komisji rewizyjnej oraz skarg wniosków i petycji. Było to bardzo budujące doświadczenie, praca w tych komisjach. Dziękuje za współpracę, liczę że ze wszystkimi radnymi będzie nam się dobrze współpracować już w innej roli. Mam nadzieję, że swoje obowiązki będę wykonywać sumiennie i liczę na waszą pomoc – powiedział po wyborze nowy członek Zarządu Powiatu.