Camping nr 131 „Nad jeziorem” w Golczewie, którego właścicielem jest Pani Celina Gębala zdobył III miejsce w tegorocznej edycji konkursu na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping 2021”, który organizowany był przez Polską Federację Campingu i Carvaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Polską Organizacją Turystyczną.

W ramach konkursu oceniane było m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, czystość i estetyka, jakość i obsługa turystów oraz bezpieczeństwo pobytu, w tym zapewnienie turystom bezpiecznego pobytu w czasie pandemii. Uczestnikami konkursu są wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Udział w konkursie motywuje właścicieli i gestorów bazy campingowej do podnoszenia z roku na rok standardu jej wyposażenia oraz jakości świadczonych usług.

Wynik uzyskany przez camping nr 131 „Nad jeziorem” w Golczewie ww. konkursie dowodzi dużego zaangażowania i profesjonalizmu jego kierownictwa oraz pracowników.

źródło:
UM w Golczewie