Zły stan techniczny oraz problemy z ogrzewaniem – to według jednej z naszych Czytelniczek problemy pojazdów z jakimi od jakiegoś czasu boryka się jeden z przewoźników oferujący swoje usługi na lokalnym rynku.

Na połączeniu Kamień – Świnoujście od jakiegoś czasu występuje pewien problem i nic się z tym nie dzieje. Chodzi o brak ogrzewania w autach. Jadąc dziś do Świnoujścia nie sposób było wytrzymać w tym zimnie. Temperatura na zewnątrz – 5 stopni, a w środku nie czuje się stóp, nos zmarznięty, na dłoniach rękawiczki które trochę ratują sytuację ale co dalej? Druga rzecz to zły stan techniczny, coś puka, gwiżdże, opony łyse, kierowca musi mocno trzymać kierownicę bo ściąga auto na prawo. Bilety podrożały,miesięczny podrożał a komfort jazdy i brud w busach dalej ten sam – oceniła zastałą kilka dni temu sytuację jedna z naszych Czytelniczek.

Przedstawiciel przewoźnika mówi, że ciężko odnieść się do tych informacji, gdyż Czytelniczka jednoznacznie nie określił dnia i godziny, w której odbył się przejazd i czy rzeczywiście korzystała z naszych usług.

Jeżeli rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce, bardzo prosimy, aby Państwa czytelniczka zgłosiła się bezpośrednio z zażaleniem do nas. Wskazane byłoby przedstawienie biletu potwierdzającego ten fakt. W godzinach rannych, gdy nasze busy rozpoczynają pracę, przy obecnych warunkach atmosferycznych, ciężko jest na starcie uzyskać temperaturę komfortową wewnątrz pojazdu i oczywiście mogła zdarzyć się taka sytuacja, że było zimno. Nasze busy są na bieżąco serwisowane, a usterki w przypadku ich wystąpienia niezwłocznie usuwane. Wszystkie nasze pojazdy mają ważne przeglądy, które co pół roku przechodzą duże badanie techniczne i są wyposażone w zimowe ogumienie. Nasi kierowcy są poinformowani o zgłaszaniu wszelkich usterek – zapewnia Magdalena Zielińska.