Burmistrz Mateusz Bobek w nietypowej roli. Już 2 czerwca samorządowiec stanie za barem Tiki Bar w Międzyzdrojach i osobiście będzie serwował pyszne drinki! Zebrane tego dnia środki trafią na konto chorej Wiktorii Wróbel, która cierpi na najgorszy typ SMA. 

Jak Państwo wiecie już 2-go czerwca mam nadzieję spotkać się z Państwem w Tiki Bar w Międzyzdrojach, gdzie wcielę się w rolę barmana i osobiście będę serwował Państwu pyszne (mam nadzieję) drinki. Cała akcja jest efektem udziału właścicieli baru w aukcji WOŚP za co ogromne podziękowania dla Piotra Gila. Wpłacone 2-go czerwca za drinki opłaty w całości będą trafiać bezpośrednio do puszki przygotowanej dla Wiktorii, a następnie przekazane na konto zbiórki, gdzie zbierane są środki na najdroższy lek świata – wskazuje Burmistrz Międzyzdrojów.

To jednak nie koniec! Burmistrz wystawia trzy bilety VIP na walki KSW, które odbędą się na stadionie narodowym już 3 – go czerwca! Wartość jednego biletu wynosi 2200 zł! Osoby, które wygrają bilety będą miały okazję uczestniczyć w niesamowitym evencie, którego karta walk zostanie po brzegi wypełniona największymi nazwiskami organizacji KSW ( m.in.: Khalidov, Szpilka, Pudzianowski i wielu wielu innych)

Co zrobić, aby wygrać bilety? Zostaną one przekazane osobom, które w komentarzach pod poniższym postem wskażą najwyższą kwotę. Licytacja trwać będzie do czwartku 1-go czerwca do godziny 12:00.