Mateusz Bobek, Ewa Grzybowska oraz Maciej Zieliński – to w ocenie naszych Czytelników osoby, które wygrają II turę wyborów samorządowych. Rozstrzygnięcie wyborców poznamy już w niedzielę 4 listopada. 

To kolejny przeprowadzony przez naszą redakcję sondaż. Możliwość zagłosowania była ograniczona dwutorowo – poprzez konkretny przypisany numer IP, z którego oddano głos oraz plikami cookie zapisującymi się w urządzeniu dlatego też niejednokrotnie Czytelnicy byli zdziwieni faktem, że głos został oddany, a przecież oni sami nie brali udział w naszym badaniu (Wystarczyło np. korzystać z tej samej sieci WiFi)

W przypadku Gminy Wolin nasi Czytelnicy oddali 1010 głosów. 62% (626 głosów) padło ze wskazaniem na Ewę Grzybowską, z kolei 38% (384 głosy) osób biorących udział w sondzie udzieliło poparcia Waldemarowi Dubrawskiemu.

Z kolei w Golczewie według naszych Czytelników więcej szans na wyborczy sukces w drugiej turze ma przedsiębiorca Maciej Zieliński, którego wskazało 65% (657 głosów) osób biorących udział w sondzie. Urzędujący Burmistrz zyskał 35% (351 głosów).

Wszystko wskazuje na to, że pokoleniowa zmiana na stanowisku Burmistrza będzie miała miejsce także w Międzyzdrojach. Tu 63% biorących udział w sondzie wskazało na Mateusza Bobka. Jana Magdę wybrałoby 37% głosujących.

Ile głosów zdobędą kandydaci i kto przekona do siebie wyborców? Decyzja w przypadku Wolina, Golczewa i Międzyzdrojów zapadnie już w najbliższą niedzielę 4 listopada. Tym razem głosy zostaną policzone o wiele szybciej, bo wybór radnych różnych szczebli został już dokonany. Zapraszamy Państwa już teraz na portal kamienskie.info gdzie tak jak to miało miejsce 21 października jako pierwsi podamy wyniki wszystkich wyborów.