3 marca w Kamieniu Pomorskim aktualne kinowe hity na dużym ekranie. Zabierz najbliższą osobę na romantyczny wieczór i zobaczcie razem „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Spędźcie rodzinny czas i przeżyjcie razem kolejne przygody rezolutnego Mikołajka oraz muzyczną przygodę ze zwierzakami z „Sing 2”. Poznajcie kulisy życia i prawdziwą historię Edwarda Gierka. Macie ochotę się pośmiać? Idźcie razem na najnowszą odsłonę kultowej komedii „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”.

Bilety –> https://bit.ly/BNPParibasIdędokina-KamieńPomorski-030222

Cena biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/629463278166655/

Informacja Covid:
Mamy dla Was kolejne dobre wiadomości. Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami rządu możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali o dodatkowe 70%. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie „bilet Certyfikat”.

Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet – nie zapomnijcie go wypełnić. WAŻNE! Osoby kupujące „bilet Certyfikat” są zobligowane do pokazania swojego Certyfikatu przed wejściem do Sali kinowej. Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina! Serdecznie Zapraszamy!

źródło:
KADEK