Dziś Międzynarodowy Dzień Kota. Święto obchodzone w Polsce od 2006 roku, które ma sprawić, że ludzie zaczną dostrzegać ogromną rolę, jaką te zwierzęta odgrywają w naszym życiu. Światowy Dzień Kota to także okazja do wręczenia swoim ukochanym zwierzakom czegoś szczególnego – smacznej przekąski bądź głośnej zabawki. Dla wszystkich osób, które zdecydują się pokazać swoich kotów i umieszczą ich zdjęcie w komentarzu na profilu na Facebooku kamienskie.info pod tym artykułem  przewidzieliśmy nagrodę.

17 lutego to ważny dzień wszystkich właścicieli kotów. Koty stały się królami internetu. Filmy z ich udziałem są chętnie oglądane przez internautów na całym świecie. Wiele ma nawet własne profile w portalach społecznościowych. Warto więc przygotować naszym pupilom jakąś miłą niespodziankę lub smakołyk. Z czego ucieszy się nasz kot? Na pewno będą to zabawki. W sklepach zoologicznych nie brakuje piłek, myszek, piórek i grzechotek oraz domków dla kotów. Warto z okazji ich święta zadbać o to, by poczuły się wyjątkowo. Światowy Dzień Kota to okazja, by pomóc kotom wolnożyjącym i podopiecznym schronisk. W Polsce działają też organizację pomocy kotom (np. Fundacja KOT czy Koteria), które potrzebują karmy, koców lub wsparcia finansowego na opiekę weterynaryjną.

Nasza redakcja jak co roku przewidziała nagrodę dla osób, które zdecydują się pokazać swoich kotów i umieszczą ich zdjęcie w komentarzu na profilu Facebooku kamienskie.info pod tym artykułem. Trzy zdjęcia, które UZYSKAJĄ NAJWIĘCEJ POLUBIEŃ nagrodzimy pakietami kocich saszetek bezzbożowej karmy Josera lub Dolina Noteci. 

Lista nagrodzonych:
Gabriela Ulatowska – 110
Klaudia Śmigórska – 99
Wiktoria Witkowska – 104
Osoby proszone są o kontakt poprzez prywatną wiadomość.