Mieszkańcy ulicy Parkowej i Owocowej w Wolinie nie mają łatwego życia. Od jakiegoś czasu, są oni jak mówią terroryzowani, przez jedną z Mieszkanek. – Nie pomagają już wizyty policji czy służb medycznych, kobiecie najwyraźniej nikt nie chce pomóc – irytuje się nasza Czytelniczka. 

– Po jednej z kolejnych „akcji” w naszej okolicy pojawił się radiowóz, karetka i straż pożarna. Wszyscy mieliśmy nadzieję, ze służby zabiorą jedną z kobiet, która nie daje żyć całej okolicy gdyż zastrasza okolicznych mieszkańców – relacjonuje jedna z Mieszkanek.

Funkcjonariusze pojawili się na miejscu zaalarmowani przez jedną z sąsiadek, która została niezbyt elegancko potraktowana przez sprawiającą problemy całej okolicy kobietę. Choć służby były na miejscu około pół godziny, to nikogo nie zabrano.

– Co zrobić, aby człowiekiem zagrażającym nie tylko sobie, ale i okolicznym mieszkańcom w końcu ktoś się zainteresował? Zwracamy się o pomoc, bo boimy się o własne życie i życie naszych dzieci – dodaje nasza Czytelniczka.