Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Międzyzdrojach! Dla uczestników przygotowaliśmy bardzo dużo atrakcji. Będzie się działo! O godzinie 10:00 przy informacji turystycznej zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne bieganie z trenerem Robertem Szychem – bieg rekreacyjny. Na plaży przy międzyzdrojskim molo o godzinie 13:45 odbędzie się pokaz zumby przygotowany przez Alicję Taratajcio z AliFitness, a o godzinie 14:00 morsy z klubu „Kurka Wodna” z Międzyzdrojów wykapią się w zimnym Bałtyku! Na placu przed molo od godziny 12:00 będzie można obejrzeć sprzęt ratowniczy Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubina. Również o tej samej godzinie przy Międzynarodowym Domu Kultury będzie można się przejechać kolejką turystyczną po Międzyzdrojach. 

W samo południe w Foyer MDK ruszy „Jarmark Gorących Serc”. Od 14:00 na Sali teatralnej MDK odbędą się występy oraz koncerty zespołów. Wystąpią m.in.: Zespół „Dair” z muzyką celtycką, zespół „Bryza”, „Madej Band”, a na wieczorny finał zespół „Sklep z Ptasimi Piórami”. Oprócz przygotowanych przez nas atrakcji zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach na sali teatralnej oraz trwających aukcjach na portalu allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/wosp_M-je .

Przygotowaliśmy do licytacji bardzo dużą ilość fantów; vouchery: obiady i kolacje do międzyzdrojskich restauracji, noclegi, zabiegi fizjoterapii, fryzjera, kosmetyczne, tatuaż i piercing, detailingowe mycie auta, przejażdżka skuterem wodnym, bananem i szybką łodzią motorową oraz wiele innych przedmiotów m.in.: obrazy, koszulki i piłki podpisane przez znanych sportowców, karnet dla dwóch osób na wszystkie występy w sezonie wakacyjnym 2022 do amfiteatru, bon dla dwóch osób na darmowe seanse do końca czerwca 2022 do kina Eva.

Chcesz przekazać fanty na licytację? Możesz przynieść je do naszego sztabu! *Jednocześnie informujemy, że uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust. Zapraszamy Wszystkich do włączenia się i udziału w jubileuszowym 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzyzdrojach!

Siema! Sztab #3351 WOŚP w Międzyzdrojach