Jak czytamy, celem zrzutki jest zebranie niezbędnych środków finansowych w ramach akcji #dajpiatakadlastrazaka, na dokończenie kolejnego etapu budowy Regionalnego Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie.

Budowę Regionalnego Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie, które docelowo będzie także naszą nową remizą, rozpoczęliśmy w 2016 roku. Całość prac do chwili obecnej została wykonana przez strażaków ochotników z naszej jednostki w tak zwanym „czynie społecznym”, to znaczy, że za swoją praca nie otrzymaliśmy wynagrodzenia, a prace wykonywaliśmy w czasie wolnym od pracy zawodowej, czy nauki.

Zakup materiałów na budowę, dotychczas pokrywały środki finansowe przekazywane w miarę możliwości przez Panią Burmistrz Wolina, z budżetu Gminy Wolin. Po przeszło 6 latach od chwili rozpoczęcia budowy, roboty zatrzymały się na etapie Stanu Surowego Otwartego części socjalnej, oraz budowy stropu nad garażami.

W celu umożliwienia ukończenia Regionalnego Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie, pozyskujemy środki finansowe, poprzez m.in. branie udziału w festynach, imprezach, a także ich organizacji, oraz m.in. poprzez sprzedaż zaprojektowanych przez nas kalendarzy strażackich. Mimo to środki te są zbyt małe, aby realnie przyspieszyć realizacje celu, jakim jest budowa Centrum Szkolenia w Kołczewie. Z tego powodu zwracamy się do wszystkich osób, które zechciałyby wspomóc nas w osiągnięciu naszego celu, o wsparcie nas symbolicznym „piątakiem” (lub większa kwotą), za którą z góry dziękujemy.

KLIKNIJ, ABY WESPRZEĆ ZRZUTKĘ!