Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Zobaczyć jak wygląda praca na planie filmowym? Załoga MKM Studio serdecznie zaprasza do udziału w jednej z największych polskich produkcji filmowych – serialu Heweliusz w reżyserii Jana Holoubka.

– W dniach od 5 do 19 stycznia w Świnoujściu będziemy realizować zdjęcia, do udziału w których serdecznie zapraszamy Kobiety i Mężczyzn w wieku 16-70 lat, którzy jako statyści wcielą się w postacie pasażerów i obsługi promu – informują przedstawiciele Studia.

Stawka 130 zł netto za dzień zdjęciowy. Organizator zapewnia wyżywienie, napoje i niezapomnianą przygodę w towarzystwie największych gwiazd polskiego kina.

– Gramy lata 90-te unikamy: u Panów współczesnych fryzur, tatuaży w widocznych miejscach, Pań współczesnych fryzur, przedłużanych rzęs, makijażu permanentnego, widocznych tatuaży, wydłużonych paznokci.

Zgłoszenia z dopiskiem MORZE zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu prosimy przesyłać na maila: adam@mkmstudiofilm.pl Poczuj magię kina razem z nami. Serdecznie Zapraszamy!

Załoga MKM Studio