Policjanci szukali sprawców rozboju, do którego doszło wczorajszej nocy na drodze. W rejonie głównego skrzyżowania w miejscowości Unibórz nieznani sprawcy mieli ukraść pokrzywdzonemu kilkadziesiąt tysięcy złotych, grożąc mu przy tym nożem.

Późnym wieczorem około godziny 22 kamieńscy dyżurni otrzymali zgłoszenie o napadzie, do którego miało dojść na drodze w okolicy miejscowości Unibórz (powiat kamieński). 23-letni mężczyzna zawiadomił, że jadąc drogą za miejscowością  Unibórz w pewnym momencie wyprzedził go pojazd marki BMW koloru ciemnego na niemieckich numerach rejestracyjnych. Pojazd ten zaczął hamować, wymuszając zatrzymanie pojazdu pokrzywdzonego. Następnie z BMW miało wysiąść dwóch mężczyzn, którzy podeszli do pojazdu 23-latka. Kierowca BMW zażądał wydania pieniędzy na co pokrzywdzony oświadczył, że ich nie posiada, wtedy mężczyzna przyłożył mu nóż do gardła. Pokrzywdzony wówczas wydał saszetkę z zawartością kilkudziesięciu tysięcy złotych ,po czym obaj sprawcy wsiedli do swojego pojazdu i oddalili się z miejsca. Powiadomiono wszystkie jednostki policji w województwie celem sprawdzenia dróg wjazdowych za pojazdem.

Mężczyzna oświadczył, że wymyślił całą historię. Czynności w tej sprawie prowadzi KPP Kamień Pomorski. 23- letni mężczyzna odpowie teraz za swoje zachowanie.