Twórcy takich hitów jak „Prawdziwe powietrze” czy „Atom miłości” wystąpią  w golczewskim klubie „Herbowa”.  Koncert odbędzie się w piątek 9 marca o godzinie 20. Wstęp na wydarzenie jest tylko dla Pań.

„Loka” to autorskie hity radiowe i wielka energia koncertowa. Zespół założony został w 2012 roku z inicjatywy Kamila Mikuły i Grzegorza Porowskiego. Jest kontynuacją wcześniejszego projektu, grupy „Rotary”, która zasłynęła wielkim przebojem  „Na jednej z dzikich plaż”.  Zespól wystąpi w  „Herbowej” w składzie Grzegorz Porowski, Kamil Mikuła, Piotr Leszczyński oraz  Michał Walder.

Bilet w cenie 35 zł w przedsprzedaży oraz 45 zł w dniu koncertu można nabyć w klubie  oraz sklepie „Chata Polska” w Kamieniu  Pomorskim przy ulicy Szczecińskiej 12.

Herbowa mieści się w samym centrum Golczewa przy ul. Zwycięstwa 9. W zmodernizowanym w 2012 roku, dwupoziomowym lokalu znajdują się: restauracja, bar/pub a jeszcze niedawno odbywały się dyskoteki. Lokal słynie w okolicy z organizowania imprez okolicznościowych oraz cyklicznych koncertów – w Herbowej występowało już wielu znanych i cenionych artystów, m.in. Kamil Bednarek, O.S.T.R., Indios Bravos, Damian Ukeje, Sebastian Riedel i Michał Kielak, Pokahontaz, Czesław Mozil, Stanisław Soyka, Zbigniew Wodecki, Grażyna Łobaszewska czy Martyna Jakubowicz.