W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, oddajemy w ręce naszych Czytelników specjalny serwis poświęcony wyłącznie tematyce wyborczej. Odnajdziecie tu Państwo wywiady, informacje na temat Komitetów Wyborczych, kandydatów oraz najnowsze doniesienia związane z najważniejszym samorządowym wydarzeniem tej jesieni.

Mamy także ofertę dla kandydatów na radnych, burmistrzów czy wójta. Portal kamienskie.info, który według Google Analytics każdego miesiąca notuje ponad milion odsłon, generowanych przez kilkadziesiąt tysięcy unikalnych Czytelników (liczonych tylko raz) to idealne miejsce na Waszą reklamę wyborczą!

Powyższe dane zostały dostarczone przez Google Analytics, który jest internetowym narzędziem do analizy statystyk serwisów WWW. Portal kamienskie.info to najchętniej odwiedzany serwis w powiecie kamieńskim. Tylko w lipcu, zajrzało do nas ponad 100 tys. osób, które wygenerowały ponad milion odsłon!

Zachęcamy do prezentowania swoich kandydatur. Opublikujemy Państwa banery wyborcze, spoty wideo czy artykuły, w których będziecie mogli Państwo zaprezentować przed Wyborcami! Aby dowiedzieć się więcej na temat reklamy wyborczej wystarczy zadzwonić pod numer 883 270 113 lub napisać do nas kontakt@kamienskie.info.