Artystyczny program MDK w Międzyzdrojach trwa przez cały rok. Jeszcze w marcu a dokładnie 23.03. wystąpią dla nas twórcy w ramach ,,Karawany Kultury” – Singing Islands Open / Music Islands Open. A 29.03 zapraszamy na występy zespołu taneczno wokalnego ,,Wesołe hity” i ,,Singerella” działających przy MDK, warto posłuchać naszych międzyzdrojskich artystów. Występ o godz.16.00. Przed nami kwiecień, 7 kwietnia (niedziela) dla miłośników brydża – Turniej Brydża Sportowego, pod honorowym patronatem Burmistrza Międzyzdrojów, od godz. 10.00 natomiast 12 kwietnia (piątek) V Festiwal Twórczości Niepełnosprawnego Aktora od godz. 10.00. Festiwal organizowany jest we współpracy z OREW w Ostromicach.

A przed świętami 13.04 w sobotę, doskonała okazja do nabycia barwnych wielkanocnych ozdób, smakowitych potraw, upominków wykonanych przez naszych mieszkańców czyli Kiermasz Wielkanocny, który cieszy się dużą popularnością. Kolorowe stoiska ze świątecznymi ozdobami i przysmakami przy ładnej pogodzie będą wystawione przed Domem Kultury od strony promenady. Jeśli aura będzie mniej łaskawa – kiermasz odbędzie się we wnętrzach MDK od godz.10.00 do 16.00.

26 kwietnia Eliminacje Powiatowego Przeglądu Piosenki Wokalnej czyli przegląd solistów muzycznych i zespołów estradowych. Karta uczestnictwa dostępna na stronie internetowej MDK. Program majówki w Międzyzdrojach, która przed nami, zapowiada się bardzo ciekawie, ale o tym poinformujemy Państwa niebawem. Tymczasem zapraszamy w gościnne progi MDK w Międzyzdrojach! Szczegółowy program wydarzeń na stronie www.mdkmiedzyzdroje.com lub www.miedzyzdroje.pl

Joanna Ścigała
Rzecznik prasowy
UM w Międzyzdrojach