Szukacie ciekawego miejsca dla swojego dziecka? Trwają zapisy do Niepublicznego Przedszkola Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Gostyniu. Zostały ostanie wolne miejsca! Informację dotyczące rekrutacji można uzyskać pod numerem 783-119-358. 

Przedszkole mieści się w niewielkiej malowniczej miejscowości Gostyń, położonej w odległości 3 km od morza. Znajduje się w budynku dawnego pałacyku otoczonego zielenią i parkiem, co umożliwia naszym Słoneczkom przyjemne spacery i kontakt z naturą. Zatrudniona kadra posiada niezbędne oraz dodatkowe kwalifikacje rozszerzające ofertę pracy przedszkola.

Posiada bogatą bazę dydaktyczną i materialną. Przedszkole wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, zabawki i pomoce do zajęć dydaktycznych. Dzieci bawią się i uczą w przestronnych jasnych salach. Przedszkole jest miejscem w którym dzieci uwielbiają spędzać czas i do którego wracają z uśmiechem na twarzy.

Atuty przedszkola:

  • Przyjmujemy dzieci w wieku 2.5 – 6 lat;
  • Przedszkole jest czynne 10 godzin w godzinach: 6:30-16:30;
  • Zapewniamy pełne wyżywienie;
  • Organizujemy zajęcia dodatkowe: zajęcia z języka angielskiego, logopedii, muzykoterapii, arteterapii-sensoplastyki, psychoruchowe, taneczne, Kangur Przedszkolandia oraz zajęcia indywidualne terapeutyczne;

Placówka posiada gabinet logopedyczny i sale wielofunkcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i pomoce ( TV, monitor interaktywny, magiczny dywan). Pomoce dydaktyczne znajdujące się w wyposażeniu dedykowane są do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Zabawa i nauka z ich wykorzystaniem rozwija u dzieci motorykę mała i dużą, koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji.