Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne do Międzynarodowego Domu Kultury. W tym roku kontynuujemy sprawdzone formy pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz kilka nowości. Pracownia programowania i robotyki Lego Spike Prime;„Wesołe Hity” – zajęcia taneczno- wokalne; Lekcje języków obcych „Kraina Baśni”; Lekcje rysunku i malarstwa; Lekcje gry na fortepianie; Zajęcia wokalne; „Kreatywne Rączki” – zajęcia plastyczne; Pracownia Rękodzieła Artystycznego „Impresje”; Zespół Wokalno – Instrumentalny „Bryza”; Kółko szachowe i warcabowe; Klub Kolekcjonera; Joga.

Po koniec września ruszyliśmy z rekrutacją dzieci i młodzieży dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 10-18 lat do programu Liga E -szkoła. W ramach programu od października w Międzynarodowym Domu Kultury będzie działać pracownia programowania i robotyki Lego Spike Prime. Aby przekonać się, jak bardzo są atrakcyjne zajęcia z Lego Spike, trzeba koniecznie zobaczyć to na własne oczy lub samodzielnie zbudować robota, który, na przykład jeździ na rowerze. Zajęcia mają na celu rozwój kreatywnego i logicznego myślenia, rozwój kompetencji cyfrowych, a także atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.

W programie są dwa cykle zajęć:
1. 15 spotkań 2 godzinnych realizujących program szkolenia e-Citizen ECDL.
2. 15 spotkań 2 godzinnych realizujących zajęcia z robotyki przygotowujące do konkursu, które składa się z dwóch obszarów tematycznych. W naszej pracowni będzie działać ośmioosobowy zespół dzieci i młodzieży w wieku od 10-18 lat. 

W miarę wolnych miejsc – można do nas dołączyć w każdej chwili. Zajęcia prowadzą instruktorzy i specjaliści w swoich dziedzinach m.in.:: artyści plastycy, muzycy. Informacje o zajęciach będą podane do wiadomości i aktualizowane na bieżąco na stronie www.mdkmiedzyzdroje.com i www.facebook.com/mdkmiedzyzdroje

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach.