O takiej lokalizacji mógłby pomarzyć każdy! W pasażu międzyzdrojskiego molo powstaje nowy sklep, to wchodząca w skład ponad 5600 sklepów sieci nowa „Żabka”. Nowy odmieniony logotyp sieci już góruje nad pozostałymi punktami, a półki wypełniają się asortymentem. Obiekt zostanie otwarty jeszcze przed sezonem letnim.

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 21 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 5,6 tys. placówkach mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło w kąciku gastronomicznym Żabka Café.

Sieć dysponuje m.in. swoją aplikacją, o nazwie żappka, która znalazła się wśród najczęściej pobieranych, bezpłatnych aplikacji w Polsce. Od końca maja br. aplikacja jest szeroko dostępna dla klientów i zyskuje nowe funkcjonalności – oferuje klientom m.in. promocje, które zmieniają się co 2 godziny oraz oferty indywidualnie dobierane dla użytkownika przez sztuczną inteligencję