W sobotę piłkarze Gryfa ostatni raz w tym roku pojawią się na boisku. Stawką będą ligowe punkty, a rywalem Jantar Dziwnów. To spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane w terminie trzeciej kolejki, jednak rywale poprosili o przełożenie.

Zawodnicy Gryfa w środę pokonali OKS Center MD Goleniów w ramach rozgrywek o Puchar Polski. To spotkanie kosztowało kamieńską ekipę sporo sił, ale trener Purczyński na pewno umiejętnie rozłożył to obciążenie na cały zespół. Po pokonaniu Szerszeni wiadomo już, że wiosną będziemy wciąż występować na dwóch frontach. Jednak aby spokojnie myśleć o wiośnie, w sobotę trzeba pokonać Jantara. Zdobyty w tym meczu komplet punktów pozwoli drużynie Gryfa zimować na pozycji wicelidera.

Z kolei podopieczni Michała Chalcarza zajmują aktualnie dziewiątą lokatę. Ostatnie dwa mecze to pewne dwa zwycięstwa, a w pokonanym polu zostawili Pomorzanina Sławoborze i Sarmatę Dobrą. W sobotę ekipa z Dziwnowa zawita do Kamienia Pomorskiego i na pewno łatwo punktów nie odda. Gryf żegna się z kibicami, więc piłkarze liczą na Waszą obecność. Początek spotkania o godzinie 11.