Zwycięzcą XXIII biegu „Cztery mile Jarka”  został Adam Marysiak z MKST Astra Nowa Sól, który uzyskał  czas 33,29 min. Drugie miejsce zajął Jakub Wawrzykowski  (MKST Astra Nowa Sól) – 33,45, trzecie Zbigniew Kalinowski (JKLA Jawor Jaworzno) – 33,48. Wśród kobiet najszybsza, Sandra Nowak ((MKST Astra Nowa Sól) przebiegła w czasie 37,01 i  wyprzedziła koleżankę klubową Lilianę Młynarczyk -39,20 i Paulinę Wasilewską z Polic – 39,42.

Najstarszym uczestnikiem biegu był Józef  Wrona z Wielenia (rocznik 1938), najmłodszym Igor Dąbkowski (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) – 2006. Klasyfikację rodzinną wygrali Sandra Nowak i Adam Marysiak z Nowej Soli przed Cyprianem i Krzysztofem Taterewiczami ze Słońska , trzecie miejsce zajęli Bogusław i Przemysław Barańscy z Trzebiatowa. Bieg Vipów o Wielką muszlę Burmistrza Dziwnowa wygrała Agnieszka Skrzypulec  przed Patrykiem Dudkiem i Zbigniewem Spruchem.  Bieg memoriałowy ukończyło 179 zawodników. Miłą niespodziankę sprawił Sebastian Chmara, który najpierw wziął udział w biegu memoriałowym „Cztery mile Jarka”, a wieczorem odsłonił replikę swojego medalu w Alei Gwiazd Sportu. Wszyscy uczestnicy biegu memoriałowego otrzymali medale, a zwycięzcy pamiątkowe puchary wykonane ręcznie przez Panią Aleksandrę Sypiańską z Pracowni Ceramicznej „Janowczarnia”  z Janowca. Zwycięzców dekorował znakomity duet: Pani Zofia Marzec (mama śp. Jarka) oraz Pan Stanisław Kopeć –  szef Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej.

100m Przedszkolaki (rocznik 2014 i młodsi) dziewczęta:

1. Ines Lewandowska AKLS  AJP Gorzów Wlkp.

2. Kamil Tomkiewicz – Lubań
  3. Filip Gryk – Waloszek – Ząbkowice Śl.

Starterem w biegach dzieci był dwukrotny złoty medalista IO Tomasz Kucharski

LUKS „Bałtyk” – organizator „Czterech mil Jarka” serdecznie dziękuje sponsorom: Gminie Dziwnów, „Programowi Społecznik na lata 2019-2021” #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik, #KARR oraz @Pomorze Zachodnie, @Program Społecznik, @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., pani Teresie Sokół- Apteka „Błękitna” Dziwnów, Piramida Medical Spa Mrzeżyno oraz  paniom: Ewie Wolskiej – Kaniewskiej i Ani Seniowskiej właścicielkom Kawiarni – Restauracji „Fantazja Smaków” .

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomagali w organizacji imprezy, a w szczególności: Ochotniczej Straży Pożarnej z Dziwnowa i Wojskowej Straży Pożarnej               z Garnizonu Dziwnów za pomoc techniczną i zabezpieczenie trasy biegu, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Kultury,  Fundacji Wodna Straż Ratownicza obsługująca plażę                        w Dziwnówku, Czarkowi Śledziewskiemu z zaprzyjaźnionej grupy „Pobierowo Biega”– za asekurację biegu, Ekipie z Sołectwa  Dziwnówek i wszystkim osobom pomagającym w bufecie z napojami w Dziwnówku, Rodzinie  Około – Kułak z pomocnikami, Kołu Gospodyń Wiejskich „Fregata” z Międzywodzia, Stowarzyszeniu „Nasz Dziwnów”, Radnym Gminy Dziwnów. Piotrowi Stachowiakowi, Lucjanowi Mazurowi,  Beacie, Michałowi i Adamowi Naumuk  oraz Małgorzacie Janawie  i Annie Śliwczyńskiej za wzorową pracę w biurze zawodów. Dziękujemy wszystkim osobom, których z nazwiska nie jesteśmy w stanie wymienić, a pomagali w organizacji biegu.