Stowarzyszenie „I Love Międzywodzie” serdecznie zaprasza na wyjątkowy wyścig z podmuchem morskiej bryzy, który odbędzie się 26 lipca br. Wycieczka rowerowa po idyllicznej wyspie Wolin to doskonała okazja do spędzenia aktywnego czasu na świeżym powietrzu, z dala od miejskiego zgiełku.

Rajd rozpocznie się o godzinie 11:00, a start przewidziany jest z przystani żeglarskiej w malowniczym Międzywodziu. Zakończenie planowane jest na terenie urokliwego mini zoo w tym samym miasteczku. Wśród miejsc na trasie znajdują się: Sierosław, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić skansen rybacki oraz przystań, Chynowo oraz Rekowo.

Wymóg udziału w wydarzeniu to posiadanie własnego roweru, jednak równie ważne są zapasy energii, suchy prowiant oraz napoje regeneracyjne, które z pewnością przydadzą się podczas rajdu. W końcu, nic nie dodaje sił tak jak dobrze przygotowany prowiant i orzeźwiający napój! Ze względów bezpieczeństwa, rajd otwarty jest dla osób powyżej 16 roku życia. Organizatorzy podkreślają, że najważniejszym celem rajdu jest dobra zabawa i promowanie aktywnego trybu życia, a nie rywalizacja.