W najbliższą niedzielę, 22 sierpnia, wolontariusze i członkowie Stowarzyszenia Polska 2050 w ramach ogólnopolskiej akcji #PoznajmySię pojawią się w kolejnych dwóch powiatach województwa zachodniopomorskiego – kamieńskim i goleniowskim. Najpierw ubrani w żółte koszulki ludzie reprezentujący ruch Polska 2050 pojawią się w Kamieniu Pomorskim, gdzie spacerować będą po Starym Rynku oraz pobliskich uliczkach. Początek o godzinie 10:30.

Następnie ekipa Stowarzyszenia Polska 2050 przeniesie się do Nowogardu, gdzie spacerować będzie wzdłuż deptaku nad Jeziorem Nowogardzkim. Akcja rozpocznie się około godziny 13:00.

Przypominamy, że #PoznajmySię to ogólnopolski cykl spotkań osób reprezentujących ruch Polska 2050 z mieszkańcami naszego kraju. Obie strony podczas tych spotkań mają okazję wzajemnie się poznać. Przedstawiciele ruchu poznają problemy, z jakim borykają się rodacy w różnych miastach i miasteczkach Polski. Polacy mają szansę dowiedzieć się więcej o ideach i założeniach szybko rozwijającego się ruchu Polska 2050.

Organizator