Już w tą niedzielę (29.08.2021 r.) na Stadionie Miejskim w Wolinie odbędzie się w Wolinie impreza „Wolin na start”. Jej organizatorem jest Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie.  W ramach imprezy odbędą się zawody sportowe obejmujące 2 dyscypliny – bieg 5 km oraz nordic walking 5 km.  Biuro zawodów otwarte będzie od godziny 8:00, a zawody rozpoczną się o godzinie 11:00.

Każdy uczestnik zarejestrowany na starcie otrzyma pakiet startowy, a wszyscy zawodnicy, który ukończą rywalizacje otrzymają pamiątkowe medale.

Nadal przyjmowane są zgłoszenia do udziału w zawodach – zostały ostatnie wolne miejsca! Rejestracja zawodników odbywa się na stronie internetowej: http://herkules.org.pl/events/wolin-na-start/ lub http://czas-start24.pl/czas_start24/

Regulamin znajduje się na stronie http://czas-start24.pl/czas_start24/

Udział w zawodach organizowanych w ramach imprezy „Wolin na start” jest bezpłatny.

Na terenie Stadionu Miejskiego w Wolinie w powstanie także eko-strefa pełna atrakcji dla dorosłych i dzieci. Na wszystkich czekać będą ciekawe spotkania z przedstawicielami organizacji proekologicznych terenu LSR. Dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa animacji pełna ciekawych zabaw i nie tylko.  „Wolin na Start” jest więc bardzo ciekawą alternatywą wspólnego spędzenia niedzielnego przedpołudnia dla całych rodzin.

Organizatorzy przepraszają za możliwe utrudnienia w ruchu pieszym i samochodowym na trasie biegu.

Projekt realizowany w ramach programu operacyjnego Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020