Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkanie z Katarzyną Bosacką, które odbędzie się 24.05.2018 roku o godz. 17.00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)

Katarzyna Bosacka pracowała w „Gazecie Wyborczej” w redakcji „Wysokich Obcasów”. W latach 2007-2010 była korespondentką tej gazety w Waszyngtonie. Od tego 2010 roku prowadzi program „Wiem co jem i wiem, co kupuję” w TVN Style. Prowadziła także program pt. „O matko” skierowany do kobiet w ciąży, a także  audycję „Salon piękności” z dziennikarką Klaudią Carlos. Jest laureatką głównej nagrody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w konkursie „Libertas et Auxilium” w 2012 roku. Jej zasługi na rzecz edukacji prozdrowotnej i ekologii zostały również zauważone poprzez przyznanie Lauru Ekoprzyjaźni 2013 przez miesięcznik „Ekonatura”. Jej publikacje książkowe to min. „Cena urody”, „Jestem mamą”, „Kalendarz kobiety” czy „Bosacka po polsku. Nowoczesne przepisy kuchni polskiej”. Katarzyna Bosacka uważa, że kuchnia polska jest smaczna, urozmaicona, zmienia się bardzo szybko i nie ma kompleksów wobec kuchni innych narodów. Ale o tym i  innych sekretach opowie nam na spotkaniu, na które serdecznie zapraszamy.

Spotkanie będzie współfinansowane z budżetu Gminy Międzyzdroje w ramach projektu „Klubik rodzinny- od juniora do seniora”.