Na scenę wkroczy tercet niewiarygodnych komików – Adek Nietreba, Tomasz Bartkowiak i Arek Piaszczyński, którzy wystąpią w niezapomnianym wieczorze Stand Up, 3 czerwca 2023 roku, o godzinie 19:00. Ta wyjątkowa trybuna stanowić będzie platformę dla dwóch godzin pikantnych, ale przede wszystkim niesamowicie zabawnych opowieści.

Znani ze swojego rzemiosła to z pewnością cecha, która wyróżnia Nietrebę, Bartkowiaka i Piaszczyńskiego. Każdy z nich, dzięki swojej unikalnej osobowości i poczuciu humoru, jest w stanie przenieść publiczność w świat pełen absurdalnych sytuacji i histerycznych scenariuszy, które na długo zostają w pamięci.

Ten wyjątkowy projekt Stand Up, stworzony przez trzech utalentowanych artystów, to okazja, aby zapomnieć o codziennych troskach i zanurzyć się w świecie pełnym humoru i dobrej zabawy. Uwaga! Ten wieczór nie jest dla każdego. Ze względu na swój specyficzny charakter, Stand Up może być nieco szorstki dla niektórych. Z tego powodu wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich i z dystansem do świata.

Organizator zachęca do zakupu biletów online poprzez platformę eventy.pl. Dla tych, którzy preferują tradycyjny sposób, bilety będą również dostępne na miejscu w dniu wydarzenia. Nie przegapcie okazji na doskonały wieczór pełen śmiechu, niezapomnianych opowieści i wyjątkowego towarzystwa. Przybywajcie, usiądźcie i zrelaksujcie się w obliczu niesamowitego talentu trzech wspaniałych komików, którzy na pewno sprawią, że ta noc będzie jedną z najbardziej niezapomnianych.

Nie zwlekajcie, bilety mogą szybko zniknąć. Przygotujcie się na wieczór, który będziecie pamiętać przez długi czas. Spotkajmy się 3 czerwca, o godzinie 19:00. Czekamy na Was!